...Geçmiş Blog Yazıları...

Mayıs 2013

Cupcakelerimizi Kullanma Kılavuzu

En taze haliyle yemeniz için alınan gün içerisinde tüketmeniz tavsiye edilir. 24 saat içinde yenecek ise oda sıcaklığında, ağzı kapalı bir kapta ya da hava almayacak bir şekilde streç filme sarılarak kutusunda saklanması tavsiye edilir. Buzdolabına koymak kekleri sertleştirecektir. Fakat, 24 saatten uzun sürede tüketilmesi planlanıyor ise gene ağzı kapalı bir kapta derin dondurucuda saklanabilir. Yemeden 2 3 saat önce derin dondurucudan çıkarılıp oda sıcaklığına getirilmesi gerekir.
  • blog1 14 Mayıs 2013 Salı

    Dugun pastami cupcake yapsam nasil olur?

    Cupcakelerimiz bir dilim pastanin yerine gecebilecek pastaya kiyasla hem sunumu daha kolay hem de daha hos olan bir alternatiftir. Dugundeki misafirlerinize istediginiz kadar farkli lezzet ve goruntude cupcake sunabilmek de isin en heyecan verici kismi. 

    Fiyatlandirmamizi merak edenler icin de cupcakelerimizin uzerine 3 boyutlu ozel seker hamurundan temalar calismadigimiz surece fiyatlari gunluk cesitlerimizle aynidir. Hatta, yuksek rakamlarda bizimle temasa gectiginiz takdirde uygulayacagimiz indirimi de belirtecegiz.

    Geri Dön